Paula Andrea Hernandez – univerzitní Ibague

Vždycky snil o cestování, poznat nové kultury, nové zkušenosti, že by růst a rozšířit své perspektivy o životě, nové lidi, kteří přispívají ke svému životu stejně jako já jim přinést. V podniku, tento výlet přemýšlel o všechno, ale také věděl, že to byl nový krok, který by přidat na mé kariéry byly téměř 6 měsíců plánování každý detail, každou věc, poradenství v různých agenturách, při pohledu na různých destinací, čtení o každém kulturu, myšlení v mém životě by bylo, když jsem se dostal do místa určení uvedeného, nebylo snadné najít nejlepší destinace , ale jsem prosil Boha za jeho vedení a on požehnal mi, uvedení mé straně vynikající agentura jako agentura Columbus s.a.s s vaší radu dnes lze říci, že jsem na správném místě, s lidmi, v uvedené školy.

11. července den, který začal cestu, byl nadšen; To počítal hodiny, shon, který by si tady v Torontu – Kanada a dnes lze říci, že mi spadl nejlepší rodin, od prvního dne jsem cítil jejich bratrství a laskavosti, kteří mě vedla s každou věc dopravní, lidé míst k návštěvě na konci.

Každý týden se snažíme dělat něco společně a cítit součástí této rodiny, v celkové důvěry. Na začátku školy první věc, kterou jsem udělal bylo, aby vyšetření s další nové studenty, poté, že jsem se setkal, mých spolužáků a učitelů, učitelé jsou přátelský a zábavný.

Na škole pracuje každý den, vědět, různých místech, že Toronto má, je stejně, jak jsem se setkal s Kanady divů, Niágaras pádu, Toronta ostrova, mezi ostatními. Tak mé zkušenosti v Kanadě byl jedinečný a zábavný, učení, ale také znát. Dnes mohu říci, že jsem ráda za mého výběru.

About the Author

By Columbus / Administrator, bbp_keymaster

Follow columbus
on Sep 03, 2015

Ofertas Exclusivas en tu email!

Subscribe to your newsletter for latest offers and discounts. We will not spam you.

Financiación

Credito sufi icetex

Redes sociales

Contacto